Gündem

THY Ucuz Bilet Kampanyası: THY ucuz bilet kampanyası bilet fiyatları ne kadar, hangi şehirlere bilet var

Türk Hava Yolları (THY) yeni ucuz bilet kampanyası ile seyahat etmek isteyenlere fırsatlar sunuyor. THY bilet kampanyası 11-12 Ocak 2024 tarihlerinde alınan yurt içi biletlerde geçerli olacak. Peki, THY ucuz bilet kampanyasında hangi tarihlere bilet alınıyor? Bilet fiyatları ne kadar?

THY ucuz bilet kampanyası tarihleri ne? THY ucuz bilet fiyatı ne kadar? Kampanya dahilinde nerelere bilet alınıyor? Ucuz bilet kampanyasını duyanlar kampanyanın detaylarını merak ediyor. İşte THY ucuz bilet kampanyası 2024 ile ilgili merak edilenler.

THY UCUZ BİLET KAMPANYASI TARİHLERİ

 

Türk Hava Yolları yurt içi ucuz bilet kampanyalarına yenisini ekledi. Kampanya 11 Ocak 2024 – 12 Ocak 2024 tarihlerinde düzenlenen ve seyahat tarihi 16 Nisan 2024 – 30 Mayıs 2024 arasında olan biletler için geçerli olacak.

Türk Hava Yolları İstanbul Havalimanı çıkışlı ya da varışlı, yurt içi, tek yön, direkt, Economy Class uçuşlarda indirimli biletler kullanılacak. KKTC Ercan Havalimanı’na giden uçaklarda geçerli olmayacak.

THY UCUZ BİLET KAMPANYASI BİLET FİYATLARI 2024

 

Kampanya kapsamında sunulan ücretler EcoFly pakette 799 TL, ExtraFly pakette ücretler; İzmir, Kayseri Antalya, Bodrum, Dalaman, Ankara, Nevşehir hatlarında 1179 TL, PrimeFly pakette 1.249 TL oldu.

Bu hatlar dışında kalan tüm yurt içi uçuşlarda ücretler ExtraFly pakette 1.129 TL, PrimeFly pakette 1.189 TL olarak belirlendi. Kampanya kapsamında 77 bin 500 koltuk ayrıldı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu